Ettevõte

Ettevõte
Meie meeskond on leidnud viisi, kuidas lastele läheneda. Muutsime spordi seiklusmänguks! Enam ei ole vaja sundida lapsi kehalisi harjutusi tegema, vaid nad teevad neid ise hea meelega. Spordikompleksid, ronimisseinad ja varbseinad, millele on antud keskaegse kindluse, printsessilossi, ehituskraana või võidusõiduraja ilme. Nüüdsest on teie lapse lemmikmänguasi 1,5–2,5 m kõrge.

Lastefüsioloogid, -neuropatoloogid ja -psühholoogid nägid vaeva, et MomSportToysi spordiseadmed paneksid lapse silmad särama ning motiveeriksid neid end kehaliselt arendama. Kontseptsioon tehti teoks Lesgafti ülikooli teadlaste osalusel.

Kliendid eelistavad MomSportToysi tooteid, sest:
need on valmistatud puidust ja töödeldud loodusliku õliga;
tegemist on kolm-ühes-seadmega: spordikompleks, mänguasi, majake;
need on ohutud ja kvaliteetsed;
neile on väljastatud nii Euroopa kui ka Venemaa sertifikaadid.

Lastevanemad ning koolieelsete haridusasutuste, rehabilitatsioonikeskuste, restoranide ja kohvikute omanikud kasutavad meie tooteid meeleldi oma lastenurkades.
„Ettevõtte MomSportToys ajalugu on väikse inimese suure võidu lugu. 1997. aastal sündis üks tüdruk hapnikuvaeguse diagnoosiga, mis tõi endaga kaasa kõne arengu mahajäämuse 3–4 taseme võrra. Laps ei rääkinud kuni neljanda eluaastani ühtki sõna. Vaid vähesed uskusid, et sport ja kehaline treening aitavad selle haiguse lõplikult seljatada. Need olid Lesgafti riikliku ülikooli spetsialistid. Nad juhtisid tähelepanu peaaju kompenseerimisvõimele.
Selleks et teised keskused võtaksid kõnekeskuse funktsiooni enda kanda, tuli peaaju aktiivselt hapnikuga toita. Mitte ükski tablett ei võimaldanud saavutada koordinatsiooni, jõu, osavuse ja kiiruse vallas selliseid tulemusi nagu kehalised harjutused. See sai kõne- ja liikumispuudega laste tasakaalustatud mängulise kehalise arendamise metoodika aluseks.
Möödus 19 aastat. Tüdruk kasvas suureks ja räägib nüüd kolmes keeles!
Tõime siinkohal vaid ühe näite, kuid sarnaseid on tuhandeid. Ei tahaks juba äraleierdatut korrata, kuid liikumine on tõepoolest elu alus. Lapse seisukohast tähendab liikumine huvitavat ja kvaliteetset elu.”
Toodang
Alates 1998. aastast valmistab MomSportToys seadmeid nii Venemaa kui ka Euroopa laste rehabilitatsioonikeskustele.
Alates 2014. aastast valmistatakse kõik tooted algusest peale ise. Spordivahendid on valmistatud täispuidust (pöök, kask) ja töödeldud looduslikke pigmente sisaldavate Saksa õlidega. Laitmatu kvaliteedi saavutamiseks lihvitakse ja poleeritakse iga toodet käsitsi. Osal toodetel on olemas ökoloogilise puhtuse UF-märgis.
Valmistame tooteid ka eritellimusel, kuna meie projekteerimis- ja tootmisosakonnale meeldib keerulisi ülesandeid lahendada.

Tellimusi saab esitada meie veebilehel www.momsporttoys.com või telefonil +372 777 333 7