TELLIMUSE VORMISTAMINE

Hinnad  Makseviisidи

Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank) ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro).

Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele. Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

 

 Ostu sooritamine

Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.

Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Edasi maksma“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele.

Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan&maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja müüjale edastatud.

Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.

Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Lugege hoolikalt allpool olevad MOMSPORTTOYS  e-poodi ostutingimused. Kui Teil ikkagi jääb midagi arusaamatuks, julgelt võtke Meiega ühendust.

Ostu sooritamiseks ei pea te ennast kasutajaks registreerima. Kuid registreerimine ennast kasutajaks võimaldab teil olla kursis oma tellimustega, kordustellimuste puhul ei pea te uuesti sisestama oma kontaktandmeid ja kohaletoimetamise aadressi.

Kui olete valinud soovitud toodet vajutage nuppu „Lisa korvi“. Valitud toode koguses 1 tk lisatakse Teie ostukorvi. Kui soovite lisatud toote kogust suurendada lisage toodet ostukorvi uuesti, muutke toodete kogust selle toote lehel või muutke kogust otse ostukorvis.

Ostukorvi vaatamiseks vajutage nupule „Ostukorv“. Nupp ilmub, kui lisate toode ostukorvi. Teie ostukorv asub üleval parempoolses menüüs.

Ostu vormistamiseks vajutage nupule „Telli“. Nupp ilmub kui ostukorvis on tooteid.

Sisestage tellimuse vormistamiseks vajalikke andmeid (kohustuslikud väljad on märgitud * tärniga) ja vajutage nupule „Telli“.

Olge tähelepanelikud andmete sisestamisel!

E-pood ei vastuta valesti sisestatud andmete tagajärgede eest.

Kui leiate, et juba esitatud tellimuses on viga, palume viivitamatult võta meiega ühendust telefonil 777 333 7 või e-kirja teel info@momsporttoys.com

Kui tellimus on vormistatud pärast kella 17.00 või nädalavahetusel, siis palume edastada küsimusi kirjalikult e-posti aadressile.