Отзывы

OSTJATE ARVAMUSED

семейная пара отзыв

Svetlana ja Sergei:

Peterburi l.

Kui poeg sai kolmeaastaseks, siis otsustasime, et on aeg paigaldada koju laste spordinurk. Valisime kaua ja üsna nõudlikult: me soovisime, et kompleks oleks puust, et ei hõivaks liiga palju ruumi ja et see ei oleks lihtsalt poom koos köie ja rõngastega. Ja leidsimegi variandi, mis tundus meile lausa ideaalsena – spordikompleks „Mom puu otsas“ ettevõttelt MomSportToys. Ja ei eksinud! Kaljuronimissein, rippkiik, kaks rootsi seina – laps oli ülimalt õnnelik, kui nägi enda toas sellist kompleksi! See pole lihtsalt sporditrenažöör, vaid suur mänguala, milles on kõik läbi mõeldud mängimiseks ja füüsiliseks arenguks. Kõik külalised pärivad – kus me leidsime sellise ime – tõesti näeb välja ebatavalisena, just see meile meeldima hakkaski. See on tehtud väga kvaliteetselt, kinnitused on vastupidavad, kõik poomid on siledad, tasased. „Mom puu otsas“ sobis oma mõõtude poolest lastetuppa suurepäraselt, kuigi me enne veidi kahtlesime sellepärast, et tuba ei ole eriti suur. Soovitame kõigile!

папа

Andrei:

Samara l.

Lugupeetud MomSportToys! Teile kirjutab isa, kellel on kaks poega, kes kaks päeva tagasi said kingituseks laste spordikompleksi „Mom kraanajuht“. Ma lihtsalt ei tea mida teha: lapsed veedavad tundide viisi aega trenažööril! Ka mina ei suutnud end tagasi hoida: tõstan koos nendega koormaid, pööran vintse ja juhendan barrikaadide ehitamise protsessi lastetoas. Varsti viskab ema meid majast välja – meil ei ole lihtsalt aega pöörata talle tähelepanu! Aga tõsiselt öeldes – tahan teid tänada selle eest, et te teete selliseid vingeid asju meie laste jaoks. Arendavad kompleksid peavadki olema sellised: mugavad, ohutud, lihtsad, kvaliteetsed. Peavad andma võimaluse mõelda välja huvitavaid mänge, mitte aga lihtsalt rippuda poomidel ja harjutada rõngastel. Mõtlen tõsiselt osta teilt rootsi seina suvilasse – loodan, et ema mõistab meid.

юля

Julia:

Moskva l.

Spordikompleksi „Kivikatusega maja“ kinkisid minu tütrele sünnipäevaks sugulased. Ausalt öeldes ei olnud mul plaanis osta midagi sellist. Mõtlesin, et lapsele piisab füüsilistest koormustest väljaspool kodu – lasteaias ja spordisektsioonis. Osutus, et asjatult arvasin nii – alates esimesest päevast hakkas tütar seal ise hea meelega harjutama! Kompleks näeb välja nagu suur nukumaja – kolm korrust, aknad, rõdud. Lisaks rootsi seinale, mis vast meeldib kõikidele lastele, on võrk pallide viskamiseks, puust rõngaste komplekt, mida tuleb visata nii, et tabada pulki. Maja ukse võib vintsi pöörates alla lasta. Tuli välja tõeline arendav keskus lastetoas – nii mängimiseks kui ka spordiharjutusteks. Kõik on peensusteni läbi mõeldud – nii, et lapsel oleks huvitav – ja see on peamine MomSportToys pluss.